piątek, 13 lutego 2015

W szadzi i w słoncu :)

 Taki dzień jak dzisiejszy od samego rana wprawia w dobry humor. Nie wiem jak wy, ale ja uwielbiam słonce i światło :) Mrozek wprawił mnie w jeszcze większe zadowolenie, bo pchanie taczki z siankiem po błocie nie należny do największych przyjemności :p

Po obrządku wzięłam psy na spacer co by krajobrazem i pięknem świata tak w ogóle się ponapawac. Naładowałam akumulatory pozytywnego nastawienia, gęba mi się w uśmiechu rozjaśniła i wszystko nagle wydało mi się prostsze.

MIEJCIE ŚWIATŁO W SOBIE, UŚMIECH I DOBRE SŁOWO DLA INNYCH, A OTWORZĄ SIĘ DRZWI DOKĄD TYLKO CHCECIE :)))

środa, 11 lutego 2015

Zmieniać Świat :)

Czytam teraz książkę "Jesteś cudem" wspanialej osoby - Reginy Brett, autorki bestselera "Bóg nigdy nie mruga", dwukrotnej finalistki Nagrody Pulitzera w dziedzinie reportażu.

Książka zawiera 50 rozdziałów - tak jakby lekcji jak uczynić niemożliwe możliwym. Z każdego słowa autorki bije światło, dobroć i pozytywne nastawienie do świata. Mogłabym przeczytać te reportaże jednym tchem, ale nie, czytam je sobie codziennie po troszeczku, bo napawają mnie optymizmem i coraz większą chęcią działania.

W jednym z rozdziałów pt "Nie ważne ile masz na koncie - możesz mieć ogromny wpływ na świat" Regina pisze o ludziach, którzy znajdują się na "froncie życia", ale zarabiają bardzo niewiele.

Może ci ludzie nie maja wiele pieniędzy na koncie, ale na swoim "koncie życia" maja maja wiele więcej niż przeciętny zjadacz chleba:

ONI ZMIENIAJĄ ŚWIAT I DODAM JESZCZE OD SIEBIE ZMIENIAJĄ GO NA LEPSZE :))))

DOTYCZY TO RÓWNIEŻ LUDZI, KTÓRZY SWOJĄ DZIAŁALNOŚCIĄ NIE ZARABIAJĄ NIC, A ZALICZAJĄ SIĘ DO NICH SPOŁECZNICY !!!!!

Gorąco polecam te książkę :)


niedziela, 8 lutego 2015

Głosujcie na bloga moich córek w konkursie Blog Roku 2014 :)

Moje córki - pasjonatki prowadzą bloga sportowo-żywieniowego - fitt. Są profesjonalistkami w swoich dziedzinach: Ada jest mgr dietetyki, a Aniela instruktorem fitness i kulturystyki oraz zawodniczką bikini fitness :)
Ich blog wzbudza wiele kontrowersji przez ...pośladki Anielki :p Sport, który reprezentuje Aniela to taki, gdzie ocenia się partie ciała człowieka i nie traktuje się ich jako obiekt seksualności tylko jak poprawnie ukształtowaną muskulaturę :)

Młodzież nie chce czytać, jest wielka niechęć do śledzenia tekstu. Dziewczyny obrały wiec formule przyciągania uwagi fotka, pod którą umieszczają swoje bardzo mądre, budujące i inspirujące teksty i przemyślenia :)

Ada i Aniela maja już spora grupę zwolenników, którzy dzięki nim ich blogowi uporali się ze swoim życiem, niedługo na blogu pojawia się metamorfozy fanów :)))

Teraz biorą odział ze swoim blogiem fitdevangel.blogspot.com w konkursie na Blog Roku 2014 w kategorii Pasje i twórczość.

Bardzo proszę o wsparcie moich córek poprzez wysłanie sms o treści H11171 na nr 7122, wartość sms 1,23 zł, dochód z sms przeznaczony jest w całości na Fundacje Dzieci Niczyje :))))