środa, 23 września 2015

Rudnickie Potyczki :)

Świetny pomysł Ewy Saganowskiej, który obejmował cykl zawodów od wiosny z prowadzonym rankingiem zawodników. Zawody rozgrywane były w pony games i skokach 50cm i 80 cm.
Dokładne wyniki są oczywiście podane na stronie Stajni Rudnik. Ja nie o wynikach tylko o pomyśle, który należałoby utrwalić, a nawet rozwinąć, bo uważam, że współpraca w naszym środowisku jest najważniejsza i "potyczki" można by rozszerzyć o zawody w innych stajniach. Finał należałby oczywiście do pomysłodawczyni czyli do Stajni Rudnik.
Dzieci bardzo chętnie współzawodniczą, co można było zaobserwować w Rudniku, są ambitne i nie poddają się łatwo. Kształtowanie takiej postawy dzięki koniom i zawodom przez cały sezon na małym terenie byłoby idealnym rozwiązaniem. Nie trzeba wozić dzieci wtedy daleko, koszty są mniejsze, o czasie nie wspomnę, nie trzeba organizować noclegu, bo wszystko dzieje się w zasięgu ręki.
Zamierzam pomóc Ewie zarazić jej "potyczkami" najbliższe stajnie i zorganizować całosezonowy cykl spotkań zwanych np "Liga Mistrzów Potyczek" czy coś w tym rodzaju :)
Puchary wieńczące tegoroczne Rudnickie Potyczki to "inna para kaloszy". Ich pomysłodawczynią i twórczynią jest Paulina Rogalska. Puchary te to pluszaki - koniki-statuetki wykonane oczywiście przez Paulinę.
Na fb Paulina ma fp gdzie można pooglądać jej dzieła :)
 https://www.facebook.com/art.mimic?ref=profile
Na finale Rudnickich Potyczek byłam ze swoimi książkami i pięknie komponowałam się z twórczością malarską Uli Chromik :)
Dziękuję gospodarzom za miłe przyjęcie :)


Moje stoisko :)
 Ala Brygoła jako Merida Waleczna na Fergusie :)
 Julia Saganowska wygrała Puchar Wójta

Przebój Rudnickich Potyczek czyli puchary - pluszaki Pauliny Rogalskiej <3 br="">

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz