niedziela, 8 lutego 2015

Głosujcie na bloga moich córek w konkursie Blog Roku 2014 :)

Moje córki - pasjonatki prowadzą bloga sportowo-żywieniowego - fitt. Są profesjonalistkami w swoich dziedzinach: Ada jest mgr dietetyki, a Aniela instruktorem fitness i kulturystyki oraz zawodniczką bikini fitness :)
Ich blog wzbudza wiele kontrowersji przez ...pośladki Anielki :p Sport, który reprezentuje Aniela to taki, gdzie ocenia się partie ciała człowieka i nie traktuje się ich jako obiekt seksualności tylko jak poprawnie ukształtowaną muskulaturę :)

Młodzież nie chce czytać, jest wielka niechęć do śledzenia tekstu. Dziewczyny obrały wiec formule przyciągania uwagi fotka, pod którą umieszczają swoje bardzo mądre, budujące i inspirujące teksty i przemyślenia :)

Ada i Aniela maja już spora grupę zwolenników, którzy dzięki nim ich blogowi uporali się ze swoim życiem, niedługo na blogu pojawia się metamorfozy fanów :)))

Teraz biorą odział ze swoim blogiem fitdevangel.blogspot.com w konkursie na Blog Roku 2014 w kategorii Pasje i twórczość.

Bardzo proszę o wsparcie moich córek poprzez wysłanie sms o treści H11171 na nr 7122, wartość sms 1,23 zł, dochód z sms przeznaczony jest w całości na Fundacje Dzieci Niczyje :))))


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz