piątek, 17 października 2014

Mamy Miss po 50ce 2014, mi przypadł genialnie dopasowany do mnie tytuł Miss Natury :)))) A co dalej ?...

12 października po tygodniu zgrupowania 26 finalistek konkursu Miss po 50 ce przystąpiło do uroczystego finału podczas gali w ekskluzywnym warszawskim hotelu Sound Garden Hotel. Szerokie grono komisji wyłoniło Miss, którą została chyba przez wszystkie finalistki lubiana, przemiła, uczynna Basia Szyperska vel Opętana :)
Baśka jest fanką motocykli, sama ma takowy i jeździ na nim z pasją. Będzie więc z impetem otwierać drzwi zamknięte przed pokoleniem 50+, BO TAKA JEST ROLA PROJEKTU, A O TO NAM WŁAŚNIE CHODZI. Gala była jedynie częścią składową projektu. Wszystkie zaistniałyśmy, wszystkie byłyśmy piękne i udanie zaprezentowałyśmy trzy kolekcje: Barbary Grażyny Ziendalskiej, Joli Szali i bieliznę firmy Alles :)
Po czasie promieniowania i błysku na scenie, teraz przychodzi na czas pracy - promocji projektu Miss po 50ce oraz fundacji Katarzyny Czajka Miss po 50ce, która ma za zadanie pomoc i promowanie ZWYKŁYCH - NIEZWYKŁYCH KOBIET.
Ja jako zdobywczyni tytułu Miss Natury, który w pełni charakteryzuje mnie - miłośniczkę przyrody i pasjonatkę przystępuję do organizacji spotkań promujących projekt. Zamierzam przeprowadzić spotkania w Węgrowie, Siedlcach, Mińsku Mazowieckim , Sokołowie a może i innych miastach mazowiecko-podlaskich :) Na spotkaniach będzie można nabyć kalendarz z nami wszystkimi misskami oraz książkę Katarzyny Czajka Zostać miss...po 50ce :)
O terminach na pewno zawiadomię na fb i blogu. Niedługo ukażą się artykułu w Tygodniku Siedleckim, Wieściach Sokołowskich i Głosie Węgrowa i okolic. Zapraszam do lektury.
Szczegóły dotyczące wyborów, konkursu, komisji i wyniki pod linkiem:
http://misspo50ce.pl/


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz