wtorek, 26 sierpnia 2014

Aukcja, aukcja i po aukcji ...

Tegoroczna VIII Aukcja Koni Małopolskich minęła pod znakiem deszczu, który co prawda z jednodniowym opóźnieniem zaklęłyśmy i odesłałyśmy do nieba, ale podczas imprezy lało nieprzerwanie (Paulinka twierdzi, że zaklinanie podziałało, a późno, bo do nieba daleko :P )

Miałam takie tragiczne myśli, że nikt nie przyjdzie w związku z tragiczną poodą, ale było duzo gości i jak to niektórzy twierdzą, że gdyby nie ulewa, to w Koniku Polnym pastwisko aż do przecinki zastawione samochodami by było.

Wszystkie punkty programu zostały zrealizowane.
Pokaz rodziny Ordonki odbył się z brawami dla zasłużonej w naszej hodowli klaczy. Następny pokaz czyli matki z synami i Posyłka z Pizadora, Pokłonem i Porankiem w rolach głównych też świetnie. Sprzedażne wałachy pod siodłem zaprezentowały się bardzo dobrze :)
Ostatni pokaz czyli córki Szejka Abdula jak zwykle kolorowy, a i dysproporcje wzrostowe między córkami powoli zanikają, bo Ola goni Anielę i prawie już dogoniła :p

Aukcja niestety bez rezultatów, ale na Pokłona i Ornamenta klientów mamy więc przypuszczą, że lada dzień się zjawią, a ich nieobecność spowodowana była złą aurą.

 W III Konkursie Elegancji o Puchar Wójta Gminy Grębków i siodło ufundowane przez Właściciela firmy PXF ( Plexiform ) - Jacka Bieniaka startowało 8 dziewcząt i żadna z nich jak mówiły sędziny: Anna Białkowska ze Stajni Kasztan z Mlęcina i Katarzyna Wąsowska ze Stajni Milew  nie były przegrane.
Każda z nich przejechała program poprawnie, bez większych usterek, stroje były śliczne, dziewczęta wyglądały pieknie, każda uczestniczka otrzymała nagrodę.
Puchar i siodło zostały w Koniku Polnym jako, że wygrała Ola na Oszin :)

Zapraszamy na przejażdżki konne do Konika Polnego pod hasłem "Koniec lata bliski", bo trzeba korzystać z ostatnich dni wakacji :))))
Zaklinanie deszczu :p
Córki Szejka Abdula
Starsza pani na Pokłonie :p
Pokłon z lewej pode mną, Poranek pod Anielą :)
Poranek i Pokłon - konie sprzedażne,ładne prawda ? :)))))
 Poranek ( Harpun - Posyłka po Cynik )
 Jeszcze raz Poraneczek :)


Ornament, na ostatnim zdjęciu jest przy boku matki Ordonki pod Anielą :)
Wika :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Maja :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))Brak komentarzy:

Prześlij komentarz