sobota, 26 maja 2012

WIELKA PROMOCJA W KONIKU POLNYM

Z okazji Dnia Dziecka postanowiliśmy wprowadzić promocyjne karnety na 10 jazd w cenie 250 zł!!!! Serdecznie namawiamy do skorzystania z naszej oferty. Kto nie zdąży wykorzystać jazd w czerwcu może je kontynuować we wrześniu. Promocja obejmuje bowiem CZERWIEC I WRZESIEŃ :)))))

czwartek, 24 maja 2012

Dzień Dziecka dla szkół

Organizujemy imprezy dla szkół pod nazwą "Dzień dziecka dla szkół". W programie: 1. Oprowadzanie na koniach 2. Podchody 3. Ognisko 4. Spotkanie autorskie z Ewą Szadyn autorką książek dla dzieci "Rola pasji w życiu człowieka". Możliwość zakupu książek. Szczegóły dostępne drogą mailową konikpolnyet@poczta.onet.pl Zapraszamy !!!

środa, 23 maja 2012

Chłopaki rosną :)

Trzej dzielni muszkieterowie Atos, Portos i Aramis otworzyli swoje piękne oczka. Czekają na kochających właścicieli. Szczeniaczki są do obejrzenia u nas. Zapraszamy, są przeurocze i będą malutkie, szczególnie Aramisek :)
Atos
Aramis
Portos

poniedziałek, 21 maja 2012

Dla przyjemności :)

Niedawno jeden z moich kolegów z dawnych, studenckich lat - kumpel od pieszych wycieczek po puszczach w poszukiwaniu roślinek do zielnika i głosów ptaków nagrywanych na kaseciaka grundig, zapytał mnie czy jeżdżę konno tak tylko dla przyjemności, a nie z gośćmi czy ogólnie zarobkowo. Powiedziałam mu wtedy, że nie bardzo mam na to czas i tak jak ludzie w mieście odkładają wyjście do teatru z dnia na dzień, no bo przecież w każdej chwili mogą iść tak ja odkładam wyjazd w teren dla przyjemności, ponieważ w każdej chwili mogę to zrobić, dostęp do koni mam stały i nieograniczony ...więc tak jak ludzie w mieście nie idą w końcu w ogóle do teatru tak ja w ogóle nie jeżdżę dla przyjemności!!! Postanowiłam to zmienić i za namową Oli wczoraj udałyśmy się na przejażdżkę i było c u d o w n i e!!!

Zdjęcia z serii: życie jest piękbne mimo braku kasy