czwartek, 5 stycznia 2012

najświeższe nowinkiSardyna i jej maluchyOla. Maja, Tomek i Czarek - imprezowicze z Sylwestra w Koniku Polnym

Sardyna była łaskawa ponownie począć trojaczki niejakie Bójka, Bajka i Brawurka lub jak kto woli Atos, Portos i Aramis. Stało się to 2 stycznia więc całkiem niedawno.

Poza tym pewna bardzo miła dziewczynka napisała do mnie maila z zapytaniem jak było na Sylwestra. Było fajnie, młodo i świeżo, a na koniec mój mąż, który cały czas twierdził, że żadnych petard, poszedł za nami cichaczem kiedy oglądaliśmy o 12 iluminacje na niebie i tuż obok nas odpalił rakietę, co wzbudziło w nas zrazu popłoch, ale potem wesoło było, że ach!

niedziela, 1 stycznia 2012

Noworoczne Pozdrowienia z "Konika Błotnego" :)Obrazek z przejażdżki w teren na zeszłorocznym obozie zimowym

Nowy Rok 2012 przywitał nas mrozkiem, ale już koło 10:00 temperatura osiągnęła +1, no i koniec... błotko od końca do końca, po horyzont, obrzydliwość!!!
Mając nadzieję na kilkustopniowy mrozek i nie za grubą kołderkę śniegową serdecznie zapraszam na zimowy obóz jeździecki w pierwszym tygodniu ferii czyli 14-21 stycznia.
Nocleg jak zwykle u nas w domu, w pokoju przy kuchni. Właściwie będzie to mini obóz, bo możemy gościć tylko 4 panny :) Zgłoszenia telefonicznie lub na blogu. Czekam :) Mam nadzieję, że będzie tak pięknie i wesoło jak w zeszłym roku :)