sobota, 17 listopada 2012

Dzisiejsze spotkanie w sklepie "W siodle"

Spotkanie było przemiłe. Poznałam wreszcie właścicielkę stajni w Goździówce - Weronikę Kobylińską - wnuczkę Szymona Kobylińskiego. Weronika po dziadku odziedziczyła zdolności malarskie i już pierwsze rozmowy poczyniłam z nią a propos ilustrowania opowiadań o Hrabim i Szejku.
Był też Artur Wyczółkowski z rodzinką ( co ciekawe Artur też jest potomkiem sławnego malarza!). Artur natchniony magicznym klimatem sklepu Łucji postanowił zrobić u niej spotkanie dotyczące swojego Rajdu przez Europę :)
Był też mój kumpel ze studiów - Wladeczek z wnukiem!!!!!! - Antosiem ( no, nie jesteśmy jeszcze tak strasznie starzy, bo Władek został ojcem Uli na pierwszym roku i to w pierwszych dniach nauki:)  ).
Co ciekawe: dowiedziałam się, że Łucja została niedawno synową pewnej Jadzi, którą od dłuższego czasu szczerze podziwiam i zaliczam ją do kobitek w typie Meg Ryan ( patrz poprzedni post).
Następne spotkanie - 24 listopada w Herbarium w Węgrowie, na które już teraz wszystkich serdecznie zapraszam.

6 komentarzy:

 1. Anita i Artur - podziwiamy ich za determinację...., za osiągnięcia w świecie kynologii oraz to co ostatnio zrobili. Niesamowity jest impet w jakim czasie i w jakim stylu zaistnieli w hipice: Rimbo, Jaśmin, Adrianka, Berlin Bej a teraz ten rajd przez Europę. Szacunek, szacunek dla nich i osób, które ich wspierają. Wczytywaliśmy się w posty na FB i portalach. Godna podziwu postawa Artura w dążeniu do celu. Tak mało mamy osób społeczników. A on w kilka tygodni zrobił coś co w świeci hipiki europejskiej aż kipi. Tak dalej Artur :-) ps. Mało kto zrobił tak dużo znikąd dla Promocji Polskich Koni w tak krótkim czasie.

  OdpowiedzUsuń
 2. A cóż to za miła osoba!? Proszę się ujawnić :)))

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzień dobry, dziś kolejne osoby napisały e-maile z za granicy z niedowierzaniem przedsięwzięcia jakiego podjął się w realizacji Artur. Nie wierzą, że to realne a nie dowcip! A co będzie gdy ogłoszą to w mediach i na Cavaliadzie? Artur osoba dopiero teraz rozpoznawalna w hipice i to od razu na arenie Europejskiej. Niby nic a aż tak wiele. Rajd przez Europę super pomysł Promocji Polski i naszych Polskich Koni. BRAWO

  OdpowiedzUsuń
 4. Үou'll no longer have to scrub away black marks around doorknobs. Nonetheless, most of those who stayed on and persevered, eventually advanced in their careers as supervisors or other administrative jobs. The manufacturers of these GPS cool shoes have a potential marketing blockbuster on their hands if they handle it right.

  OdpowiedzUsuń
 5. i cisza .......

  OdpowiedzUsuń
 6. Cisza bo Artur zostal skazany na 6 lat więzienia za przemoc domową

  OdpowiedzUsuń