środa, 8 grudnia 2010

Prezenty Gwiazdkowe - cd
No więc ( pamiętam ze szkoły, że zdania nie zaczyna się od "no więc", ale tak mi jakoś pasuje...) następnym prezentem Gwiazdkowym rodem z Konika Polnego może być Kluchon. Przyzwyczailiśmy się do niego, ale rozsądek nakazuje, że dwa psy - to już wystarczy!!! Musimy w związku z tym znaleźć dla szczeniaka nowy dom.

Teraz charakterystyka Kluchona:
1. Wysokość - 15 cm
2. Maść - bura z białym krawacikiem
3. Cechy charakterystyczne - "uśmiech", i ogon w nieustannym ruchu
4. Krótkie nóżki
5. Szeroka klata
6. Inteligencja - ponadprzeciętna ( od chwili skarcenia po uczynieniu "kałuży" piszczy gdy chce się wysiusiać)
7. Poza tym: słodki, sympatyczny, przyjacielski i obżarciuch z niego że hej!

Najlepiej jest go zobaczyć na żywo, bo zdjęcia nie oddają jego uroku!

Prosimy o nowy dom dla Kluchona!!!! Może ktoś z czytelników wie o dziecku, które marzy o piesku pd Choinkę????

wtorek, 7 grudnia 2010

Inne prezenty GwiazdkoweApropos prezentów, to chciałabym poinformować Świętego Mikołaja, że najlepszym prezentem Gwiazdkowym dla każdej miłośniczki koni jest właśnie koń, a tych u nas do sprzedania jest siedem: Pilot, Pankracy, Potop, Ordyniec, Orinoko, Poranek i Pokłon.

Jeden z synów Ordonki - Ossama został parę lat temu takim właśnie prezentem, a dostała go miłośniczka koni - Kasia od swojego męża!!!!

Mikołaju! Do nas po prezenty!

niedziela, 5 grudnia 2010

Kociaki -świetny prezent Gwiazdkowy!!!


Nasze kociaki są już prawie gotowe na podróż w nieznane i na swój nowy dom. Jeżeli ktoś z was drodzy blogowicze wie o osobie marzącej o małym kotku to do nas jak w dym.

Według pewnego znawcy kotów to trzy samce, ale według nas srebrny - to dziewczynka, czarny pręgowany to dziewczynka, a szary to chłopak. Wstępnie zostały już nazwane: srebrny - Słodzinka, czarny pręgowany - Czarodziej(ka), a szary - Popiołek.

Kociaki z niecierpliwością czekają na nowych właścicieli. Czekamy na zgłoszenia. Maluchy są przepiękne i przeurocze, aż żal je rozdzielać, bo razem tworzą śliczny obrazek...