środa, 11 sierpnia 2010

Kaczka się "okaczyła", kura się "okurzyła" a Koti się "okotiła"!!!Kosmos "gigol"Batelnia z potomstwemPrzemikre kurczaczkiKoti matka

Jak "nic" to "nic", a jak już "coś" to wszystko na raz. Natura zalała nas potomstwem zwierza wszelakikego. Kaczka Batelnia wyprowadziła z gniazd siedem ślicznych kaczątek. Dzieciaki natychmiast je przygarnęły i małe łażą po nich jak po własnej matce. Kosmos wygląda przy nich jak gigant.
Dobrą wiadomością jest to, że nareszcie para kurek miniaturowych czyli niejaki John Travolta z małżonką doczekali się gromadki przemikrych kurczątek. Johny jest bardzo dumnym ojcem. Swoją ksywę zawdzięcza krokowi jakim poruszał się John Travolta w "Saturday night fiever", oraz spodniom z piór typu dzwony w jakie aktor w owym filmie był odziany. Od momentu ojcostwa kogut zmienił krok na nieco bardzie dystyngowany!
Hideko vel Koti kocica Anieli sławna z akcji zeszłorocznej kiedy to na konferencji prasowej "święte ręce" członka najsłynniejszej , nie istniejącej już kapeli rockowej X- Japan, Paty dotknęły i przytuliły ją na oczach fanów całego świata ( bo jest na jego blogu), porodziła siedem kociąt w tym jedno padło niestety.
Kocięta będzie można nabyć 22 sierpnia na aukcji towarzyszącej V Aukcji Koni Małopolskich w naszej stadninie oraz na forum http://dbnao.net/forum.

1 komentarz:

 1. In addition, а waгm-up and cool-ԁown pеriod
  ѕhould be incoгporated into the seѕsіon juѕt as
  a land-baѕed woгkοut. Τhese coοl shoes do give
  you ρгеtty and comfοrtable feel but are surely not maԁe foг athletic
  wear as thе shock -аbsοгptіοn and suppoгt arе not
  included іn the soles of thе cοol ѕhoes.
  An aiԁe may be а high schοol graduate, but it is imρortant foг
  hіm or hег tо be emotionally stable anԁ with a generаlly
  cheerful dispositіon.

  Alsο νiѕіt my sіte http://www.xtdjhg.com/

  OdpowiedzUsuń